Cyfrowy obraz i wizualizacje – program wrześniowego TechShow

Kolejne TechShow już 29 września! Tym razem głównym tematem TechShow jest zupełnie nowa wizja świata cyfrowego, w którym informacje będą prezentowane w zupełnie nowy sposób. Naszą uwagę przyciągać będzie nowa generacja interfejsów: w pełni interaktywne ekrany, które mogą być zarówno podłogą, ścianą czy stołem sterowanym nie przy pomocy tradycyjnej klawiatury, ale przy pomocy intuicyjnych gestów. Jest to właściwie nowa era komunikacji człowieka z maszyną.

Ta interakcja już znajduje swoje zastosowania – na razie głównie w mediach, w reklamie, w promocji i w marketingu, ale z czasem może stać się jednym z filarów społeczeństwa informacyjnego. Na wrześniowe TechShow staraliśmy się zaprosić najciekawsze projekty z zakresu przetwarzania obrazu i wizualizacji i to zarówno graczy globalnych jak Microsoft, Stereolize, Ventuz oraz startupy technologiczne tj. Smart Cams, Legimi, iFoot oraz zespoły developerskie pracujące w ramach Peppermint.

Niezwykle ciekawie zapowiada się również dyskusja nt. nowych modeli biznesowych towarzyszących innowacyjnym technologiom. Tu ciekawym studium przypadku może być komercjalizacja papieru elektronicznego oraz prezentacja i komentarz dotyczący innowacyjnych modeli biznesowych ekspertów SpeedUp Group. Szczegółowy program dostępny jest w zakładce “Program 29.09.09″.


dodaj do flakera

Skomentuj

Musisz być zalogowany aby komentować.