Konkurs Mobile Premier Awards

Właśnie ogłoszono edycję Mobile Premier Awards - konkurs na najlepszy startup! Deadline na pomysły nowych, mobilnych businessów upływa 15 grudnia br. Wybrane firmy będą miały możliwość prezentacji podczas eventu MobileMonday Poland, 1 lutego 2010 r., a zwycięzca pojedzie do Barcelony na Mobile World Congress!

Mobile Premier Awards www.mobilepremierawards.com to jeden z największych, globalnych konkursów świata mobilnego. Najważniejsi eksperci z branży szukają najlepszych innowacji i startupów roku. Główna nagroda będzie ogłoszona podczas Mobile World Congress www.mobileworldcongress.com 15 lutego, 2010 w Barcelonie.

MobileMonday Poland organizuje krajową edycję konkursu. „Organizatorzy MobileMonday Poland są bardzo blisko związani z polskim i światowym Venture Capital, oraz są aktywni jako przedsiębiorcy i inwestorzy,” mówi Zoe Adamowicz, prezes rady fundatorów fundacji MobileMonday Poland, „Dzięki tym okolicznościom organizacja lokalnego, polskiego konkursu pomysłodawców i przedsiębiorczości na rynku mobile i wireless przyszła nam bardzo naturalnie.”

Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń Waszych pomysłów i business planów do 15 grudnia 2009r. Zakwalifikowane startupy będą zaproszone na nasz event (poniedziałek, 1 lutego 2010), gdzie zaprezentują swoje projekty przed prominentnymi gośćmi ze świata mobilnego. Zwycięzca, którego wybierze międzynarodowe jury, będzie miał możliwość wyjazdu do Barcelony na Mobile World Congress i przedstawienia swojego pomysłu na business przed najważniejszymi inwestorami i firmami w branży. „Mamy nadzieję, że inicjatywa ta otworzy nowe możliwości młodym przedsiębiorcom oraz doda innowacyjnej energii polskiemu rynkowi mobile i wireless”, podkreśla Zoe Adamovicz.

Prosimy przesyłać zgłoszenia startupów w języku angielskim do 15 grudnia 2010, na adres: Zoe.Adamovicz@mobilemonday.pl

W konkursie mogą brać udział:

- Wszyscy zaangażowani w świat mobilny (istniejące firmy, produkty, jak i pomysły) na polskim rynku (lub z planem na wejście na krajowy rynek w bliskiej przyszłości)

- Firma/projekt/pomysł musi mieć silny związek z sektorem mobilnym (czy to w rodzaju oferowanych usług, aplikacji, czy produktu, w całości lub tylko w części swojej działalności)

- Firma powinna istnieć na rynku nie dłużej niż 2 lata, lub w sytuacji, gdy jest to projekt w starszej firmie, nie może być starszy niż rok. W sytuacji, gdy zgłaszany jest tylko pomysł na firmę czy projekt, oczywiście nie musi jeszcze istnieć na rynku, ale powinien mieć zarysowany plan na przyszłość.

Zgłoszenia powinny zawierać:

- Opis firmy/projektu/pomysłu (max 5 slajdów power point) oraz linki do firmy i screenshoty. Jeśli produktu nie ma na rynku, więc nie posiada jeszcze strony, wystarczy opis i screenshoty.

- Prosimy o wpisanie w temacie maila: Zgłoszenie MPA + nazwa firmy

Odpowiemy tylko zakwalifikowanym do konkursu do końca grudnia 2009.


dodaj do flakera

Skomentuj

Musisz być zalogowany aby komentować.