O TechShow

Prezentujemy nowe trendy technologii IT i ich biznesowe zastosowania. Chcemy udowodnić, że cały czas pojawiają się nowe, innowacyjne możliwości i niszowe rynki. Internet i aplikacje mobilne są nieodłączną ich częścią, ale coraz częściej wiodącą rolę pełnią nowe urządzenia i zaawansowane technologicznie usługi. Program pierwszego spotkania zogniskowany jest wokół wirtualnej rzeczywistości oraz elektronicznego papier.

Spotkania TechShow przeznaczone są dla pasjonatów i profesjonalistów, tj. twórców technologii, właścicieli firm i menedżerów, startup-ów, inwestorów, dziennikarzy oraz analityków i konsultantów rynku IT. Planowany jest udział kilkuset osób z całej Polski.

W cykl TechShow zaangażowane są również środowiska inwestorów kapitałowych z całej Polski. Na spotkaniu obecni będą przedstawiciele polskich i zagranicznych środowisk aniołów biznesu, funduszy kapitału zalążkowego, funduszy Venture Capital i Private Equity oraz Krajowego Funduszu Kapitałowego. Jest to więc kolejny czynnik umożliwiający komercjalizację najciekawszych rozwiązań.